Kodakit

Spędzaj więcej czasu za obiektywem.

JAK TO DZIAŁA

Kodakit daje fotografom z całego świata możliwość realizacji sesji zdjęciowych dla firm o zasięgu globalnym.

Zlecenia przyjmuje się w łatwy sposób w dowolnym momencie, a nasz zespół Menedżerów Społeczności zapewnia wsparcie zrzeszonym fotografom.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zarejestruj się w Kodakit tutaj. Poprosimy Cię o przesłanie swojego portfolio, na podstawie którego nasz zespół edytorski oceni Twoje prace zanim dołączysz do naszej kadry utalentowanych fotografów.

ODPRAWA I DO ZDJĘĆ

Otrzymasz wówczas link do szkolenia dotyczącego konkretnego projektu klienta.

Po ukończeniu szkolenia zaczniesz otrzymywać powiadomienia o sesjach rozsyłane poprzez aplikację mobilną. Możesz podjąć tyle zleceń ile zechcesz lub odrzucać zlecenia, kiedy jesteś zajęty/-a.

PORZĄDEK W ADMINISTRACJI I PŁATNOŚCIACH

My zajmujemy się stroną administracyjną i dopilnowujemy, aby Twoje wynagrodzenie było wypłacane na czas w 2-3 tygodniowych odstępach.

OPŁATY I PRAWA AUTORSKIE

Opłaty różnią się w zależności od klienta, rodzaju sesji i lokalizacji. Stawki za sesję zdjęciową wynoszą przeciętnie 40 €, a jednego dnia można odbyć do 5 sesji. Większość zrzeszonych u nas fotografów przyjmuje zlecenia na sesje różnych typów i wpisuje je do swoich kalendarzy w odpowiadających im terminach. Prawa autorskie przenoszone są na klienta.

ROZPOCZNIJ

Aby rozpocząć, zarejestruj się i prześlij swoje portfolio.